EN ISO 16890- tikslesnis filtrų standartas padeda užtikrinti oro kokybę!

12 birž. Tarptautinė standartizavimo organizacija ISO išleido naują pasaulinį filtrų klasifikavimo ir testavimo standartą ISO 16890, pagal kurį nustatomas šių įrenginių efektyvumas testuojant dalelėmis nuo 0.3 iki 10 μm. Nuo 2018 m. liepos mėn. šis dokumentas pakeičia jau daugiau kaip 20 metų galiojusį EN 779 standartą.

Oro sausintuvų nuoma

30 geg. Nuomojame drėgmės rinktuvus skirtus kondensacinės drėgmės sumažinimui nedidelėse ir vidutinio dydžio patalpose:

UAB "LEOVIRA" VĖDINIMO SISTEMŲ GAMYBOS PROCESO MODERNIZAVIMAS, DIEGIANT EKOINOVACIJAS

17 geg. Uždaroji akcinė bendrovė „LEOVIRA“ įgyvendina projektą „Vėdinimo sistemų gamybos proceso modernizavimas, diegiant technologines ekoinovacijas“ pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.2-LVPA-K-837 „Eco-inovacijos LT+“.
kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai