Lankas įrašą turėtojas kortelę mirti supjaustyti, Plaukų Įrašą mirti supjaustyti, hairclip diecut, plaukų lankas mirti supjaustyti, plaukų diecut naudojami mašinų.

  • Atsiliepimai
  • Yra sandėlyje
€15.12 €11.34

Žymos: kampo pjovimo įrankiai, per greitai, svogūnai supjaustyti mirti, didelis lankas maker " įrankį, dovanų žymos pjovimo mirti, h miršta, mirti iškirpkite 3 d, 2020 naujas mirti, mini slimline miršta, die cut miršta rondine.

Dear Klientas: Mes daugiausia užsiima lazerio mirti (medžio forma) Tinka bendra die pjovimo mašinos į rinką (pvz., big shot plus ir pan.) Juodos putos ant nugaros apsaugos aukščio, formos peilis yra 15,8 mm Gali sumažinti visų tipų medžiagų (pvz., verslo kortelės, popieriaus, audinio, odos, magnetinio popieriaus ir kt.) Saugu naudoti asmenims, šeimoms ir įmonėms pastaba: 1. Šis produktas priklauso medinis pelėsių.Dėl medienos perdirbimo technologiją, tai yra normalu, kad krašto valdybos turėti skyles ir tarpus, kurios neturi įtakos įprastam naudojimui, prašome būti tikri, kad pirkti. 2. Gavusi mokėjimo gavimo, mes pristatysime jį per 3-5 darbo dienas (išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas).Mes paprastai žada atvykti per 45 dienas, tačiau pristatymo laikas gali būti pratęstas dėl muitinės patikrinimų, oras, ir peak international eismo spūstis. 3. Mes priimame užsakymą pelėsis.Prašome siųsti mums savo nuotrauka, grafinis dydis, maksimalus pelėsių plotis (paprastai 6in=15,24 CM ir 9in=22.5 CM).Be to, galite pakeisti dydį, formą ir pan.mūsų esamų formų.Mes jį išnagrinėja per 12 valandų darbo diena ir jums žinoti rezultatą. 4. Jei turite problemų po pirkimo formą, jūs galite susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba.Derėtis su jav.Jei problema yra tiesa, mes jums priimtiną atsakymą. 5, prašome atkreipti dėmesį į laiko skirtumą problemos, prašome susisiekti su mumis kuo daugiau, prašome atsakyti į mūsų išsamiai.Galite išvengti išsekimo daug laiko Jei turite kitų paslaugų ir klausimų, prašome susisiekti su mumis el. paštu.Logistikos stebėjimo bus pateikta el. paštu.Jei jūsų vietovėje nėra nemokamas pristatymas srityje, jūs galite susisiekti su mumis citata.Dėkojame, kad lankotės mano parduotuvėje.Mūsų produktai, tikimės, atneš jums daug įdomus.Ačiū


  • Modelio Numeris: HY108
  • Modelio Tipas: Aikštė
  • Prekės Pavadinimas: muyu