Nauja CBOX MVS-C1 NEO GEO Plokštė kasetė Jamma Žaidimo Lentos Super Gun Konverteris USB SS SNK Gamepad Joypad Sąsaja

  • Atsiliepimai
  • Yra sandėlyje
€303.07

Žymos: sep neo geo, neogeo kišenėje, cbox jamma, jamma multi žaidimas pcb, arcad, neogeo x, gun metal pistoletas, controle neo geo mini, nintendo wii fit balansas taryba, mvs snk.

Nauja CBOX MVS-C1 NEO GEO Plokštė kasetė Jamma Žaidimo Lentos Super Gun Konverteris USB SS SNK Gamepad Joypad Sąsaja

Su daugybe funkcijų

galite įterpti mvs kasetės

palaiko snk denio serija

cps serija

DGS pgm serija

Caijing serija

Toyo serija

Raiden serija, ir tt.

įvairių arcade substratai ir deniai, todėl tu negali žaisti, visiškai nepriklausomas dizaino, be Jokių trukdžių problemų!

Išvaizda yra modernizuotos vėl būti daugiau gražių ir high-end, gatavo produkto lygis, surinkimo ir žaisti kontrolė yra teisingi, ir trijų rūšių kriauklių yra laisvas pasirinkti.

Veiklos įvadas:

1. Stereo garsas vidinis stiprintuvas, garso nebėra per mažas ir daugiau puikus.

2. Kai BIOS yra atnaujinta versija 3.3, kai paleisti BIOS ekranas (įstatyti kortelę), paspauskite SNK rankena ABC patekti į BIOS nustatymus.Paspauskite BCD įvesti koregavimo režimą, kad sunku ir pan.Tai nėra sudėtinga išsiaiškinti patys.Šiame žaidime, taip pat galite paspausti mygtuką pradėti, + monetos mygtuką, norėdami iškviesti meniu pasirinkite apgauti funkciją ir iš naujo.

3. Maitinimo naudoja tradicinius 12v įėjimas su poliškumo apsauga, ir jis nebijo tokių problemų, kaip prijungti ir neteisingai prijungti.Dvejopo energijos tiekimo, projektavimo mvs ir išorės elektros energijos tiekimo yra nepriklausomi elektros energijos tiekimą, kad netrukdytų vieni kitiems.Maksimali srovė išorės jamma didelės galios dizainas gali pasiekti 10A ir 5V įtampa gali būti pakoreguota, kad lengvai susidurti su įvairių substratų, su -5v išėjimo, suderinami su įvairių senų substratai.

4. Visą konfigūracijos projektavimas, kartotiniai vaizdo sąsaja output: AV/S terminalas/color skirtumas komponentas YCBCR/RGBS visi originalus signalus be jokio uždelsimo ir kitų problemų yra originalūs, galima prijungti prie TV/color monitorių ir kitų ekranų, garso ir vaizdo poveikis nėra gerai, ir nerekomenduojama.

5. Į jamma kabelis gali būti prijungtas prie įvairių arcade substratai ir deniai, su mygtukais nemokamai nustatymo funkcija ir nepertraukiamo fotografavimo funkcija ir kt.Jei jums reikia padidinti ekrano padėties reguliavimo funkcija, jums reikia pridėti 100 juanių.Atkreipkite dėmesį, kad mvs priimančiosios nemokami nustatymo funkcija, ir yra nepertraukiamo fotografavimo funkcija.Paspauskite (start mygtuką + down mygtukas + 1-6 šaudyti nuolat (veikia vėl uždaryti).

6. snk/ss Saturnas rankena dviguba sąsaja dizainas, galite naudoti rankenos arba manipuliatorių, taip pat galite padaryti savo rankena arba kreiptuką.Konfigūracija: host, 12v maitinimo, garso ir vaizdo linijos, spalvos skirtumas linijos, s terminalo linija, jamma ryšio linijos.Nedvejokite, pavyzdžiui, kortelės turėtojai ribotas, kitos nuotraukos yra pažymėti

jei turite kokių nors klausimų, prašome palikti pranešimą, ačiū!

Daugiau nuotraukų:


  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Amžius: >3 Metų
  • Tipas: Monetos Stūmikas
  • Kištuko Tipas: ES Plug
  • Modelio Numeris: SNK plokštė