200cc Rankinis Tepalo Siurblys, Skystis, Garų Automobilių Variklio Įsiurbimo Gavyba Siurblys

  • Atsiliepimai
  • Yra sandėlyje
€10.19 €5.71

Žymos: lady siurbliai 2018, švirkštų naftos, Ranka siurblys, tepalo perdavimo siurblys, nx250, profesinės alyvos siurblys, Tepalas Ginklą, alyvos siurblio siurbimo, imaje perdavimo siurblys, extractor alyvos siurblys.

Aprašymas:

Ekstrakto ir suleisti skysčiai: Naudokite paprastas švirkštas-tipo veiksmo Automobilių Skysčio Perdavimo Ranka Siurblio Švirkštų, Butelių Dėžė, Stabdžių, Vairo, Diferencialas Extractor Balionėlis pumpuoti skysčius ir iš (išrašai ir nereikalauja), greitai ir švariai.

Naudoti su keliomis skysčių: Labai evakuoti arba įdaras off meistras cilindrai ir kiti rezervuarai, ištraukimo stabdžių skystis iš rezervuaro ir pridedant naujų skysčio prieš paraudimas stabdžių skystis ne suportai, už vairo stiprintuvas, aušinimo skysčio, tepalo keitimas, keičiant ašies galą tepalas, pildymo transmisijomis su jokio matuoklio, kad reikia siurbti skystį per užpildykite šone skylę, trans, ir pripildymo perdavimo atvejais ir skirtumai; gali net perduoti didelio klampumo skysčių.

Situable pašalinti ir užpildyti stabdžių skystis, anti-freeze, pavarų alyvą, taip pat vairo stiprintuvo skystis ir daugiau.

Puikus ištraukimo arba keičiant variklio alyvos arba tepalai atv ' s, valtys, žemės ūkio įrangos, pramonės pavarų dėžės, variklinių transporto priemonių, motociklai, PRIEKABOSE ir pan.

Sunkiųjų statybos siūlo didelį tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

Specifikacija:

Medžiaga: Plastikas

Talpa: 200 CC

Technologija: Rankinis

Dydis: apytiksl: 6x6x29.5cm/ 2.36x2.36x11.6inch

Spalva: Juoda ir Balta

Komplektą Sudaro:

1 Nustatyti Skysčių Ištraukimo


  • Prekės Pavadinimas: Dovewill