Uxcell 2vnt 6907-2RS Rutuliniai Guoliai su giliais 35mm x 55mm x 10mm Dviguba Uždaromos Chromo Plieno Z2 ABEC1 "Home Office " PASIDARYK pats"

  • Atsiliepimai
  • Yra sandėlyje
€8.55 €7.69

Žymos: dviračių gelio sėdynė, atšvaitas kalbėjo, ktm790, dviračių rišiklio, bmw r80, grupė mtb, anglies mtb sėdynės, amortizatoriaus tvirtinimą, varžtas ciklas, kayo atsarginės dalys.

PASTABA:

Prašome kreiptis į paveikslėlį ir pasirinkite tinkamą tipo guoliai, prieš jūsų užsakymą (Užplombuoti arba Skydas dėl ABIEJŲ ar VIENOS pusės guolio).Priesaga dėl guolių tik atskirti sandariai uždaryti ir Shield tipo guolis.Tai neturėtų turėti įtakos mūsų produktų.

Aprašymas: Vienos-eilutės, iš anksto tepalu, normalus tikslumas.Rutuliniai Guoliai su giliais yra vienas iš plačiausiai naudojamas riedėjimo guoliai.Jie yra naudojami, kad tilptų radialinio ir ašinių apkrovų į abi puses.Su mažos trinties ir aukštos apriboti greitį, Rutuliniai Guoliai yra ekonomiškas ir reikalauja mažai priežiūros.Tinka visų rūšių pramonės įranga, micro variklis, mažas sukamasis autotransporto, biuro įrangos ir pan.

Pasirinkimas Vadovas:

Ekranai (Pavadinimas Priesaga Z/ZZ) - Didelis greitis.Apsaugoti nuo purvo ir nuolaužų.

Sandarūs (Pavadinimas Priesaga RS/2RS) - Pagamintas iš lakštinio plieno, sustiprintos NBR (aliejaus ir skysčio-atspari).Apatinės ribos greičiau nei Shield Guoliai.

Specifikacija:

Modelis: 6907-2RS

Antspaudas Tipas: Dviejų Uždarųjų

Vidinės Rasės/Išorinis Rasės Medžiaga: Chromo Plieno (GCr15)

Narvas Medžiaga: Plieno Štampavimas

Vidinis Skersmuo (d): 35mm

Išorinis Skersmuo (D): 55mm

Storis (B): 10mm

Dinaminė Apkrova (Cr): 9.5 kN

Statinė Apkrova (Rk): 6.8 kN

Tikslumo Klasė: P0 (ABEC1)

Triukšmo Lygis: Z2

Skaičius Pakuotėje: 2vnt