Impulso perdavimo dvitoniai kelių dažnių GARSIAKALBIS konverteris normali versija senas dial telephone/impulso dviguba modulis

  • Atsiliepimai
  • Yra sandėlyje
€29.33 €26.98

Žymos: impulsų tonas telefono, REACHFAR, tv, anycast, telefonas perdavimas, dtmf, žmonės tracker, arduino, nuolatinės srovės variklis, 220 buzzer, mt8870.

modname=ckeditor

Tai yra savotiškas impulso signalas, garso signalo keitiklis, specialiai sukurta senojo telefono tipas telefonu.Per šį keitiklį, jūsų senas telefonas gali konvertuoti pradinio impulso signalą į du-tone multi-frequency (DTMF) signalą.Skaičius rinktas pagal jūsų telefonas gali būti pripažintos šiuolaikinio jungikliai tikslui pasiekti rinkimas.Tokiu būdu, jūsų telefonas yra ne tik kaip puošmena, bet taip pat gali būti naudojamas kasdieniame gyvenime.

Miestuose ar regionuose, kur pulsinį rinkimą nebepalaikoma vyresnio amžiaus dial telefonus, tai ypač tinka Internetu arba optinio tinklo abonentams.

Pagerinta versija gali būti naudojamas standartinis fiksuotojo ir pluošto arba tinklo plokštės linijų, taip pat dėl asmens pereiti linijos.Galite surinkite # * skaičius.Patogus automatinis balso ryšį.Yra "perrinkti" funkcija.

Lengva įdiegti ir naudoti, nereikia keisti telefono.Tiesiog sujungti du laidus telefono nustatytą terminalo ir plug kristalų vadovas, telefono linija.Prašome kreiptis į paveikslėlį žemiau laidų.

Po prijungimo liniją pagal paveikslėlyje aukščiau, po kėlimo rankenos telefono, indikatorius, keitiklis bus (jei lemputė ne, prašome kreiptis į šiuos skaičius perjungti laidus L1 ir L2) ir galite surinkti telefoną.Kiekvieną kartą, kai jūs surinkti, išgirsite patį dviejų tonų signalo jūsų ausinės, kaip ir modernus prisiliesti-toną telefone.

Prašome atkreipti dėmesį, kad lemputė turėtų ne eiti, kai perjungiklis nustatytas iki galo.Kitaip tai telefonas!

Numerio rinkimo būdas yra toks pat, kaip senas telefonas.

Perrinkimas metodas: Ratukas 1 ir laukti apie antrą, tada atleiskite rinkimas.Tai perrinkimas;

Surinkite * # : Laikykite 2 apie antra ir atleiskite dial;Tai perjungiklis *;

Tokiu pačiu būdu, surinkite 3 #;


  • Tipas: Oro Kondicionierių Dalys
  • Kilmės: KN(Kilmės)