400W AC 220V Variklio Greičio Valdiklis, skirtas kintamosios srovės Variklis, Skaitmeninis Reguliuojamas Tolygus Variklio Greičio Reguliatorius 0-1450rpm Greičio Reguliatorius

  • Atsiliepimai
  • Yra sandėlyje
€5.20 €3.90

Žymos: 220 voltų ventiliatoriaus greičio reguliatorius, lmt nuolatinės srovės variklis, risun variklio valdiklis, brushless greičio variklio valdiklis, 220v variklis, nuolatinės srovės variklio pwm, tiristoriaus reguliavimo institucijų galios, didelės spartos kintamosios srovės variklis, greičio reguliatorius, niūrus, radialinis ventiliatoriaus greičio reguliatorius.

400W AC 220V Variklio Greičio Valdiklis Tiksliai Reguliatorius Valdytojas Pirmyn ir Atgal

Produkto Aprašymas:

Greičio Valdiklis yra 6 laidai, juoda viela yra pagrindinės linijos, variklis, raudona ir balta yra talpą, pagalbinės linijos, ir dviejų mėlynos linijos greičio grįžtamojo ryšio linijų.Žalia linija yra žemės viela.

Plačiai naudojamas pakuotės, spausdinimo, maisto, elektronikos, matavimo įranga, medicinos įranga drabužių pramonės gamybos linijos, kaip ir greičio disko įrenginį.

Techniniai duomenys:

Parametrai:

Darbo maitinimas: AC220V 50/60HZ, įtampos svyravimo diapazonas yra teigiamas, ar neigiamas 10%Ue;

Nominali galia: 400W

Naudojimo aplinkos temperatūra: -10~+50℃

Santykinė drėgmė: mažiau nei 90%.

Greičio intervalas: 90-1400r/min, 50 HZ, 90-1700r/min 60HZ

Matmenys:10*8*5cm/3.94*3.15*1.97"

Naudojimo būdas:

1. Išjunkite elektros energijos tiekimą, prijungti prie elektros schema ir patvirtinti, kad ryšys yra teisinga ir nekeičia jis savavališkai.

2. Fiksuoto duomenų valdytojo gerai ir nustatyti greitį iki žemiausio "0", kad būtų išvengta momentinis aukštos srovės ir nuolatinės žalos pradedant elektros energijos tiekimo.

3. Tada įjunkite maitinimą, reguliuoti greitį rankenėlę į norimą vietą ir išjungti elektros energiją, kai ji nėra reikalinga.

4. Reguliuoti koreguojamosios potenciometras (greičio nustatymas, reguliavimas) šalutinis produktas, jei ryšys tarp viršininko ir variklis neatitinka reikalavimų, rotacijos atstumo ar greičio.

5. Siekiant pakeisti kryptį, varikliu operacijos, tik megztinis iš CCW ir CW ryšio sėdynė ant nugaros, kad duomenų valdytojas yra pakeičiamas.

Pasirinkite COM ir CW trumpas, tada variklis sukasi pagal laikrodžio rodyklę.

Pasirinkite COM ir CCW trumpas, tada variklis sukasi prieš laikrodžio rodyklę.

6. Veiksmas pereiti tik kontroliuoja variklis veikia arba sustoti, o ne nutraukti maitinimo.Jei jis nebus naudojamas ilgą laiką, išjunkite elektros energijos tiekimą.

Keičiant kryptį, variklis turi būti sustabdyta, po variklis yra visiškai sustojo.

Pastabos:

1. Dėl skirtingų monitorių ir šviesos poveikio, tikroji spalva prekė gali šiek tiek skirtis nuo spalvų parodė nuotraukos.Ačiū!

2. Prašome leisti šiek tiek matavimo nuokrypis dėl rankinis matavimas.

1 X Variklio Greičio Valdiklis


  • Modelio Numeris: Greitis
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Variklio Tipas: KINTAMOSIOS srovės Variklis
  • Sertifikavimo: CE