Elektrinio šildymo reguliatoriai EKR 6.1 Ventmatika

Elektrinio šildymo reguliatoriai EKR 6.1 - tai mikroprocesorinis, turintis PID funkcija, elektrinis šildymo reguliatorius su automatine įtampos adaptacija. Naudojamas su vidiniu arba išoriniu temperatūros jutikliu. EKR6.1 reguliuoja kaitimą pilnai įjungdamas arba išjungdamas apkrovą. Santykis tarp išjungimo ir įjungimo laiko priklauso nuo šildymo poreikio ir gali kisti 0-100%. EKR6.1 yra pritaikytas tik elektrinių šildytuvų reguliavimui. Jis skirtas vienfazių arba dvifazių šildytuvų valdymui. Reikiamas šildymo kiekis reguliuojamas, keičiant santykį tarp išjungimo ir įjungimo laiko.

Ventmatika
Profilis: Gamintojas
Pagrindinė buveinė: LT
Sertifikatai: ISO 14001:2004, ISO 9001:2008, OHSAS 18001:2007
Darbuotojai: 200
Veiklos sritys: EU
Įsteigimo data: 2003
Produktai: Elektriniai šildytuvai, Elektrinio šildymo reguliatoriai
Paklauskite apie produktą

Parsisiuntimui

Produkto aprašymas

Elektrinio šildymo reguliatorius EKR 6.1


Elektrinio šildymo reguliatorius EKR6.1 - tai mikroprocesorinis, turintis PID funkcija, elektrinis šildymo reguliatorius su automatine įtampos adaptacija. Naudojamas su vidiniu arba išoriniu temperatūros jutikliu. EKR6.1 reguliuoja kaitimą pilnai įjungdamas arba išjungdamas apkrovą. Santykis tarp išjungimo ir įjungimo laiko priklauso nuo šildymo poreikio ir gali kisti 0-100%. EKR6.1 yra pritaikytas tik elektrinių šildytuvų reguliavimui. Veikimo principai neleidžia jo naudoti variklių ar apšvietimo valdymui. EKR6.1 negali valdyti trijų fazių apkrovos. Jis skirtas vienfazių arba dvifazių šildytuvų valdymui. Reikiamas šildymo kiekis reguliuojamas, keičiant santykį tarp išjungimo ir įjungimo laiko. EKR6.1 turi fazės nulio detekciją tam, kad būtų išvengta radiofoninių trukdžių. EKR6.1 automatiškai detektuoja prijungtus temperatūros jutiklius jutiklius ir pasirenka veikimo algoritmą. Nakties funkcija (NIGHT) - tai galimybė sumažinti nuo 0 iki 10°C nustatytą temperatūrą, kai prie atitinkamų gnybtų prijungtos laiko rėlės kontaktai užsidaro. Tiekiamo oro temperatūra gali būti ribojama (MIN, MAX), kai EKR 6.1 yra naudojamas su 2 jutikliais: - tiekiamo ir ištraukiamo(patalpos) oro.

Elektrinio šildymo reguliatorius EKR6.1 - Techniniai duomenys 

Maks. valdoma apkrova [kW] 6,4/400V, 3,2/230V
Maks. valdoma srovė [A] 16
Maitinimo įtampa [V] 230-415
Dažnis [Hz] 50-60
Fazių skaičius 1~230V, 2~400V
Matmenys (LxWxH) [mm] 150 x 80 x 45
Saugos klasė IP20
Aplinkos temperatūra  [°C] 30 max.
Palaikoma temperatūra 0-30°C
Aplinkos drėgmė 90%RH max.
Paklauskite apie produktą
kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai