Gamintojas
LT
Eurovent, ISO 14001, ISO 9001:2008, RLT, TÜV
1997
EU

Daugiau apie Amalva

KOMFOVENT prekinis ženklas

KOMFOVENT yra registruotas prekinis ženklas, vienijantis visą UAB AMALVA gaminamą vėdinimo įrangą. KOMFOVENT garantuoja komfortišką ir sveiką mikroklimatą, reikalingą žmonių puikiai savijautai, sveikatai bei efektyvesniam darbingumui užtikrinti. Rūpinamės savo gaminių kokybe ir patikimumu. Tikime, kad su mūsų gaminama įranga yra pasiekiami efektyviausi vėdinimo sprendimai, todėl sakome, kad KOMFOVENT – VEIKIA TINKAMAI.

Įmonės istorija

UAB AMALVA, gaminanti KOMFOVENT vėdinimo įrangą, buvo įkurta 1997 metais Vilniuje. Įmonė veiklą pradėjo gamindama vėdinimo sistemas. 1999 metais įmonė išplėtė savo asortimentą, pradėjo gaminti vėdinimo įrenginius, kurių našumas siekė 50-100 000 m³/h.

Sėkmingai auganti įmonė deda visas pastangas, kad galėtų patenkinti klientų poreikius, todėl nuolat tobulinami esami produktai ir kuriami nauji. Įmonėje dirba daugiau nei 400 darbuotojų, bendras gamybinis plotas siekia 30 000 m². Su įmonės veikla siejama aukšta kokybė, pagarba gamtai bei atsakomybė už geresnį ir švaresnį pasaulį, profesinė gerovė ir saugumas. Įmonėje įdiegta kokybės valdymo ir aplinkosaugos sistema, atitinkanti LST EN ISO 9001:2008 ir LST EN ISO 14001:2005 reikalavimus, o gaminama įranga pripažinta atitinkančia tarptautinius EUROVENT standartus.

Vystymasis

1999 metais atidaryta susijusi įmonė Rygoje AMALVA BALTIJA, kur yra sandėliai, prekybos padalinys bei gamybos cechas.
2002 metais įkurta įmonė Maskvoje. 2007 metais buvo atidaryta ugnies vožtuvų gamykla Riazanėje, Rusijoje.
2012 metais Minske buvo atidaryta susijusi įmonė „Komfovent“, prekiaujanti UAB AMALVA gaminama įranga Baltarusijoje.
2015 metais buvo atidarytos prekybos įmonės Geteborge, Švedijoje ir Vilberte, Vokietijoje.

Kasmet skiriama investicijų naujoms technologijoms, įrengimams bei personalo mokymams, nes visa tai padeda išlaikyti aukštą gaminių kokybę. Kvalifikuoti inžinieriai ir savo sričių specialistai sėkmingai pritaiko iš užsienio partnerių įgytą patirtį ir todėl galime pasiūlyti geriausius techninius sprendimus. Įmonės augimas mums reiškia augimą drauge su savo klientais, bandant suprasti ir įgyvendinti jų norus. Tik dirbdami drauge su savo partneriais mes galime judėti pirmyn ir siekti vis didesnių tikslų.

Parsisiuntimui Amalva

Sertifikatai Amalva

Eurovent
Eurovent
ISO 14001
ISO 14001
ISO 9001:2008
ISO 9001:2008
RLT
RLT
TÜV
TÜV

Produktai Amalva

Realizacijos Amalva

Kontaktai Amalva

Adresas
Kontaktai
www.komfovent.lt [javascript protected email address] +370 (5) 2051579
Socialinė žiniasklaida
Facebook
kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai