Gamintojas
PL
PZH
2014
EU
Lesko verslo partneriu lietuvoje

Daugiau apie Airidea

Klimaoprema Poland Sp. o.o., Kroatų įmonės Klimaoprema d.d., pagrindinio gamintojo įrangos į oro kondicionavimo, ventiliacijos ir švarių patalpų sistemų atstovas. Turi daugiau negu 40 metų patirtį, Klimaoprema tiekia savo produktus į daugelį šalių Europoje ir visame pasaulyje. Apie pristatytų produktų aukščiausią kokybę liudija ISO, TUV, Eurovent, Gost, PZH sertifikatai, ir daugelio patenkintų klientų patvirtinimai.


Tai moderni, gerai suorganizuota gamybos įmonė, įdarbina puikius specialistus, inžinierius ir dizainerius. Ji turi aukščiausius kokybės mašinas, laboratorijas, ERP klasės informacinę sistemą, skirtą verslo procesų valdymui, sertifikuotą kokybės vadybos sistemą, atitinkančią ISO 9001 standartui, o taip pat ventiliacijos elementų ir prietaisų parinkimo programas. Visa tai atitinka galiojančias nuostatas ir standartus, taikomus ES.


Klimaoprema Polska, tai komercijos ir gamybos skyrius, kuriame dirba pagrindinai inžinieriai specializuojantys ventiliacijos ir oro kondicionavimo srityje, turintys ilgamete patirtį šioje pramonės šakoje, tuo pačiu, tai labai gera komanda, dirbanti kartu jau daugelį metų. Prekybos biuruose teikiame techninę pagalbą visoje Lenkijoje.
Mūsų misija, tai patenkinti klientų lūkesčius, teikiant ekspertų technines konsultacijas ir pristatant aukščiausios kokybės produktus, nustatytu laiku.

Sertifikatai Airidea

PZH
PZH

Realizacijos Airidea

Kontaktai Airidea

Adresas
Kontaktai
airidea.eu/en [javascript protected email address] +48 23 692 07 47
kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai