Gamintojas
LT
ISO 14001:2004, ISO 9001:2008, OHSAS 18001:2007
2003
EU
200
Elektriniai šildytuvai, Elektrinio šildymo reguliatoriai

Daugiau apie Ventmatika

UAB „VENTMATIKA” savo sėkmingos veiklos metus skaičiuoja nuo 2003-ųjų. Įmonė specializuojasi elektronikos, elektrotechnikos bei valdymo automatikos gaminių ar atskirų komponentų projektavime, gamyboje ir prekyboje. Gaminių bei atskirų jų komponentų spektras labai platus, kokybė atitinka visus reikalaujamus standartus, o kainos išties konkurencingos. Visada yra siekiama patenkinti kliento poreikius parenkant optimaliausius ir naujausius techninius sprendimus.

Įmonės specialistai teikia įvairias konsultavimo bei projektavimo paslaugas vėdinimo, kondicionavimo bei šildymo automatikos sistemoms parinkti, atlieka įdiegtų automatikos sistemų derinimą. UAB „VENTMATIKA“ specialistų pagamintai valdymo automatikai taikomas garantinis aptarnavimas ir priežiūra.

Įmonės specialistai savo kvalifikaciją nuolat kelia įvairiose stažuotėse, mokymuose, techninių žinių seminaruose. Konsultuoja ir apmoko užsienio šalių partnerius. Įmonės specialistų patirtis, specifinių žinių paklausa ir noras tobulinti savo gaminį leidžia aktyviai konkuruoti rinkoje.

Per savo veiklos metus įmonė yra įgijusi esamų klientų pasitikėjimą ir lojalumą, pirmaujančios Europos ir NVS šalių vėdinimo įrangos kompanijos pasitiki aukšta VENTMATIKA produktų kokybe ir sėkmingai naudoja gamyboje bei prekyboje. Šiai dienai UAB „VENTMATIKA“ eksportuoja savo gaminius į Austriją, Čekiją, Daniją, Jungtinę karalystę, Lenkiją, Latviją, Slovakiją, Suomiją, Olandiją, Baltarusiją, Rusiją. Bendradarbiavimas su užsienio šalių partneriais vyksta sklandžiai ir užtikrintai, bei sparčiai plečiasi paklausių ir kokybiškų VENTMATIKA produktų, trumpo tiekimo termino, techninio palaikymo, lanksčių techninių sprendimų ir lojalumo savo klientams dėka.


Vizija


UAB „VENTMATIKA“ vizija – pirmaujanti Europoje ir NVS šalyse valdymo automatikos kompanija, taikant pažangias technologijas, investuojant į gamybą, išlaikant aukštą produkcijos kokybę, panaudojant UAB „VENTMATIKA“ specialistų žinias ir sukauptą patirtį.


Misija


UAB „VENTMATIKA“ misija - būti patikimu partneriu šildymo, kondicionavimo, bei vėdinimo įrangos valdymo srityje, teikiant šiuolaikiškus sprendimus, kurie užtikrintų klientų poreikius, pasitikėjimą ir lojalumą.

UAB „VENTMATIKA“ viziją ir misiją atspindi kompanijos devizas „Comfort climate control!''. Devizas atspindi kompanijos tikslą nuolat rūpintis, kad „VENTMATIKA“ gaminama produkcija atitiktų klientų poreikius ir suteiktų pageidaujamą komfortą. Kokybiškas ir šviežias oras leidžia jaustis patogiai ir produktyviai dirbti.

Parsisiuntimui Ventmatika

Sertifikatai Ventmatika

ISO 14001:2004
ISO 14001:2004
ISO 9001:2008
ISO 9001:2008
OHSAS 18001:2007
OHSAS 18001:2007

Kontaktai Ventmatika

Adresas
Kontaktai
www.ventmatika.lt [javascript protected email address] +370 41 54 77 83
kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai