Oro sausintuvų nuoma

30 geg. Nuomojame drėgmės rinktuvus skirtus kondensacinės drėgmės sumažinimui nedidelėse ir vidutinio dydžio patalpose:

UAB "LEOVIRA" VĖDINIMO SISTEMŲ GAMYBOS PROCESO MODERNIZAVIMAS, DIEGIANT EKOINOVACIJAS

17 geg. 2018 Uždaroji akcinė bendrovė „LEOVIRA“ įgyvendina projektą „Vėdinimo sistemų gamybos proceso modernizavimas, diegiant technologines ekoinovacijas“ pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.2-LVPA-K-837 „Eco-inovacijos LT+“.

Saugumo ir tvarkos palaikymo sprendiniai – verslui kuriantys pridėtinę vertę

11 geg. 2018 Prieš porą metų tarptautinėje parodoje „Caverion Lietuva“ ir vokiečių kompanijos „Deister Electronic“ užmegzti kontaktai šiandien tapo patikimu verslo ryšiu, kuris į Baltijos šalių rinką atvedė modernius saugumo ir tvarkos palaikymo sprendinius. Pasaulinėje rinkoje gerai žinoma inovacijų kompanija „Deister Electronics“ jau daugiau nei 40 metų plėtoja produkciją ir...

AmberAir Compact CXP testavimas atskleidė puikias korpuso charakteristikas!

12 kov. 2018 2017 m. rudenį pristatėme rinkai negyvenamosios paskirties patalpoms skirtą palubinių rekuperatorių seriją AmberAir Compact CXP. Vienas iš pagrindinių projekto tikslų buvo sukurti tokį vėdinimo įrenginį, kuris galėtų būti montuojamas keliomis padėtimis ne tik viduje, bet ir lauke. Būtent todėl didelis dėmesys buvo skirtas korpuso techniniams parametrams. Minėtų vėdinimo...

REHVA knowledge tools for HVAC professionals

9 kov. 2018 REHVA – The European Heating Ventilation and Air-conditioning Association offers HVAC professionals the opportunity to constantly update their skills and to keep pace with the latest HVAC EU market development and EU policies evolutions.

AmberAir padės sukurti gerą vidaus mikroklimatą Santjago tarptautiniame oro uoste!

2 kov. 2018 Santjago tarptautinis oro uostas, dar kitaip vadinamas Comodoro Arturo Merino Benítez International Airport, yra didžiausias Čilėje ir šeštas pagal judėjimą visoje Pietų Amerikoje. Iš jo vykdomi ir vietiniai, ir tarptautiniai skrydžiai į Okeaniją, Europą ir abu Amerikos žemynus. Bendras oro uosto pralaidumas – 15 mln. keleivių per metus. Siekiant patenkinti augančius...
kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai