BETA | 2017 m. investicijos į renovaciją – daugiau kaip 250 mln. eurų

4 saus. 2018 Remiantis naujausiais Būsto energijos taupymo agentūros (toliau – BETA) duomenimis, 2017 m. investicijos į renovaciją sudarė apie 250 mln. eurų – praėjusiais metais baigtų atnaujinti daugiau kaip 400 daugiabučių investicijų suma – 126 mln. eurų, o šiuo metu įgyvendinamų 470 daugiabučių atnaujinimo projektų vertė – 127 mln. eurai.

2017 m. investicijos į renovaciją – daugiau kaip 250 mln. eurų

4 saus. 2018 Remiantis naujausiais Būsto energijos taupymo agentūros (toliau – BETA) duomenimis, 2017 m. investicijos į renovaciją sudarė apie 250 mln. eurų – praėjusiais metais baigtų atnaujinti daugiau kaip 400 daugiabučių investicijų suma – 126 mln. eurų, o šiuo metu įgyvendinamų 470 daugiabučių atnaujinimo projektų vertė – 127 mln. eurai.

BUS STABDOMAS FIZINIŲ ASMENŲ PROJEKTŲ REGISTRACIJOS FORMŲ PRIĖMIMAS DĖL ATSINAUJINANČIŲ ENERGIJOS IŠTEKLIŲ (SAULĖS, VĖJO, GEOTERMINĖS ENERGIJOS, BIOKURO AR KITŲ) PANAUDOJIMO FIZINIŲ ASMENŲ GYVENAMUOSI

22 gruod. 2017 Informuojame, kad nuo 2017 m. gruodžio 28 d. 24:00 val. bus stabdomas Projektų registracijos formų priėmimas kompensacinei išmokai gauti pagal 2017 m. priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, geoterminės energijos, biokuro ar kitų) panaudojimas fizinių asmenų vieno ar dviejų butų gyvenamuosiuose namuose, pakeičiant iškastinį kurą naudojančią energijos...

Higieninių vėdinimo įrenginių AmberAir integruotas valdymas

21 gruod. 2017 Praėjusiais metais SALDA UAB pagamino pirmąjį Eurovent sertifikuotą higieninį vėdinimo įrenginį. Šie gaminiai sukėlė didelį susidomėjimą rinkose, ypač Šiaurės Europoje. Klientų pageidavimu, parengėme integruoto valdymo variantą: kabeliai yra išvedžioti įrenginio viduje, o valdymo plokštė talpinama ant durų. Nuo šiol AmberAir Hygienic dar patogesnis!

INFORMACIJA APIE LIETUVOS APLINKOS APSAUGOS INVESTICIJŲ FONDO REORGANIZAVIMĄ

21 gruod. 2017 Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2017 m. lapkričio 22 d. nutarimu Nr. 948 „Dėl sutikimo reorganizuoti Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondą“ sutiko, kad biudžetinė įstaiga Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondas būtų reorganizuojamas jungimo būdu ir prijungtas prie biudžetinės įstaigos Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų...

„Europos kultūros sostine 2022“ taps Kaunas

14 gruod. 2017 Vyriausybė pritarė Kultūros ministerijos siūlymui 2022 metais suteikti Kaunui „Europos kultūros sostinės“ vardą bei patvirtino programos „Europos kultūros sostinė 2022“ finansavimą ir valdymą.
kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai