11 geg. 2018 | Aeroventic
4.0
4 nauji AmberAir vėdinimo įrenginių korpusai!

salda.lt

Preciziški komponentai ir tikslus surinkimas leidžia pagaminti sandarų korpusą. Tai atspindi geriausios jo charakteristikos – L1(M) bei filtro aptakos sandarumo klasė F9(M).

Patikimas išorinis sandarumas lemia mažesnius energijos nuostolius bei  sklandesnį visos vėdinimo sistemos  darbą. Be  to, Jums siūlome  įvairias 4  korpusų kombinacijas – tai leidžia rasti geriausią techninių charakteristikų ir kainos balansą.

Atraskite tinkamiausią!

Skaitykite daugiau...

kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai