Paskelbtas naujas kvietimas daugiabučiams renovuoti

16 spal. 2017 Įgyvendinant sėkmingai įsibėgėjusį daugiabučių namų renovacijos procesą, Aplinkos ministerija paskelbė kvietimą teikti paraiškas rengti ir įgyvendinti naujus daugiabučių namų atnaujinimo projektus pagal Vyriausybės patvirtintą Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą. Kvietimas skelbiamas 150 mln. eurų investicijoms.

REHVA Brussels Summit

18 rugs. 2017 The REHVA Conference is free, but registration is necessary. In case you can't attend, please cancel your registration by 23 October. In case of no show without cancellation by this date, REHVA may charge you with the catering cost.

AEI SPRENDINIŲ DIEGIMAS SALDA UAB

7 rugs. 2017 Įmonė SALDA UAB siekdama prisidėti prie nacionalinės energetikos strategijos įgyvendinimo, bei taupyti patiriamas įmonės energijos sąnaudas nusprendė įgyvendinti projektą „AEI SPRENDINIŲ DIEGIMAS SALDA UAB“

Naujiena! AmberAir Compact CXH ‒ personalizuoti kompaktiniai rekuperatoriai!

4 rugp. 2017 Dėl plataus oro srautų diapazono, apimančio nuo 500 m3/h iki 9000 m3/h, AmberAir Compact CXH yra puikus pasirinkimas komerciniams pastatams ‒ nuo mažos parduotuvės iki didelio biuro, kuriame dirba daugiau nei 300 darbuotojų, ‒ vėdinti. Tai yra tyliai veikiantys (korpuso spinduliuojamos garso galios lygmuo ‒ 60-69 dBA), kompaktiški (30% mažesnis už atitinkamą modulinės...

„Delta Blower Generation 5“ pūstuvo agregatas

2 rugp. 2017 Orpūtė, skirta orui ir neutralioms dujoms „Delta Blower“. Patvarus nuolat naudojamas įrenginys, tinkamas nesuskaičiuojamai gausybei suslėgimo procesų. „Delta Blower Generation 5“ pūstuvo agregatas yra pasiteisinusių ankstesnių kartų ypatybių ir techninių inovacijų sintezė, šis agregatas jau šiandien įtvirtina ateities rinkos reikalavimus. „AERZEN Maschinenfabrik“...
kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai