Pirmieji sertifikavome dūmų sistemą

11 liep. 2017 UAB „Amalva“ pristato pirmuosius Lietuvoje Gaisrinių Tyrimų Centro sertifikatus, išduotus gaminiams skirtiems vienos patalpos apsaugai nuo dūmų.

Brookvent Rekuperatorius aircycle 1.2

20 birž. 2017 Pristatome Jums vieną geriausių rekuperatorių rinkoje aircycle 1.2. Jame yra suderintas labai aukštas šilumogrąžos efektyvumas ir itin mažas energijos suvartojimas. Mažindamas namo ar buto šilumos nuostolius rekuperatorius aircycle 1.2 tiekia aukštos kokybės šviežą orą į jūsų namus. Šilumogrąžos efektyvumas iki 93%, savitoji ventiliatoriaus galia nuo 0,53 W/l/s

Atsinaujinusi „Komfovent Home“ programėlė

13 birž. 2017 Nuo šiol atsinaujinusia „Komfovent Home“ mobiliąja programėle galima valdyti ne tik Domekt įrenginius su C4 valdikliu, bet ir naujus įrenginius su išmaniąja automatika C6! Programėlė automatiškai atpažįsta įrenginio valdiklį ir atitinkamai atkartoja pultelio sąsają išmaniajame „Android“ telefone.

Vaillant - Patarimai modernizavimui

12 birž. 2017 Šildymo sistemos pakeitimas yra labai geras sprendimas. Didesnis naujų šildymo sistemų efektyvumas žymiai sumažina Jūsų sistemos energijos suvartojimą. Šildymo sistemos modernizavimas sumažina veikimo sąnaudas ir neigiamą poveikį aplinkai.

Naujiena! Personalizuoti vėdinimo įrenginiai AmberAir Compact!

3 birž. 2017 AmberAir Compact rekuperatoriai – tai aukštos kokybės komercinės paskirties vėdinimo įrenginiai, kurių trumpi gamybos terminai (gamyba trunka tik 2 savaites) ir plačios pasirinkimo galimybės (įrenginiai komplektuojami pagal individualius užsakovų poreikius). Aukštą energetinį efektyvumą užtikrina taupūs EC ventiliatoriai bei aliumininis priešpriešinių srautų šilumokaitis,...
kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai