7 rugs. 2017 | Aeroventic
5.0
AEI SPRENDINIŲ DIEGIMAS SALDA UAB

Įmonė SALDA UAB siekdama prisidėti prie nacionalinės energetikos strategijos įgyvendinimo, bei taupyti patiriamas įmonės energijos sąnaudas nusprendė įgyvendinti projektą „AEI SPRENDINIŲ DIEGIMAS SALDA UAB“

Projekto tikslas – investuoti į atsinaujinančią energetiką įrengiant saulės fotovoltinę elektrinę.

Projektas "AEI sprendinių diegimas SALDA UAB"" nuoseklios įmonės strategijos skatinti socialiai atsakingas investicijas į energetinio efektyvumo bei atsinaujinančios energetikos sritis dalis.


Siekis prisidėti prie nacionalinių energijos vartojimo efektyvumo didinimo tikslų įgyvendinimo ir didelės išlaidos el. energijai gamybos proceso metu paskatino SALDA UAB inicijuoti 0,35 MW galios saulės fotovoltinės elektrinės diegimą įmonėje.  Įgyvendinus šį projektą SALDA UAB sumažins gamybos proceso metu patiriamas sąnaudas el. energijai bei aplinkai daromą žalą.

Projekto  „AEI SPRENDINIŲ DIEGIMAS SALDA UAB“ vertė 335 304,77Eur. Projektas finansuojamas 49,09 proc. intensyvumu finansuojant iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų pagal priemonę  „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“, Nr. 04.2.1-LVPA-K-836

kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai