12 kov. 2018 | Aeroventic
4.0
AmberAir Compact CXP testavimas atskleidė puikias korpuso charakteristikas!

salda.se

2017 m. rudenį pristatėme rinkai negyvenamosios paskirties patalpoms skirtą palubinių rekuperatorių seriją AmberAir Compact CXP. Vienas iš pagrindinių projekto tikslų buvo sukurti tokį vėdinimo įrenginį, kuris galėtų būti montuojamas keliomis padėtimis ne tik viduje, bet ir lauke. Būtent todėl didelis dėmesys buvo skirtas korpuso techniniams parametrams. Minėtų vėdinimo įrenginių korpusas CD50 turi dažytas cinkuotos skardos paneles ir mineralinės vatos izoliaciją.

Eurovent sertifikuotų vėdinimo įrenginių korpusai buvo testuoti TÜV SÜD laboratorijoje Miunchene, Vokietijoje. Testo rezultatai parodė, kad naujasis CD50 korpusas jie pasižymi  geriausiomis  stiprumo charakteristikomis (D1(M), yra labai sandarūs (L1(M)/L2(M)/F9(M)) bei turi aukštą šalčio tiltelio klasę (TB2). Eurovent Certita Certification svetainėje  pateikiami duomenys rodo, kad CD50 korpusas yra vienas iš geriausių tokio tipo gaminių rinkoje bei parametrais lenkia net kitų gamintojų auksinius korpusus. 
Skaitykite daugiau...

kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai