2 kov. 2018 | Aeroventic
4.4
AmberAir padės sukurti gerą vidaus mikroklimatą Santjago tarptautiniame oro uoste!

salda.lt

Santjago tarptautinis oro uostas, dar kitaip vadinamas Comodoro Arturo Merino Benítez International Airport, yra didžiausias Čilėje ir šeštas pagal judėjimą visoje Pietų Amerikoje. Iš jo vykdomi ir vietiniai, ir tarptautiniai skrydžiai į Okeaniją, Europą ir abu Amerikos žemynus. Bendras oro uosto pralaidumas – 15 mln. keleivių per metus. Siekiant patenkinti augančius poreikius, atliekama plėtra. Čilės Viešųjų darbų ministro teigimu, siekiama šį uostą padaryti geriausiu visoje Pietų Amerikoje. Be infrastruktūros plėtros darbų, statomas 170000 m2 keleivių aptarnavimo terminalas bei plečiamas esamas nuo 110000 iki 119000 m2. Bendras oro uosto pralaidumas dėl to padidės iki 30 mln. keleivių per metus.

Norint užtikrinti nepriekaištingą uosto veikimą, būtinas geras vidaus mikroklimatas. SALDA UAB kartu su partneriais pagamino modulinius vėdinimo įrenginius AmberAir. Pirmame etape – 40 oro tiekimo įrenginių AmberAir N su recirkuliacijos sekcija, iš jų 8 – didžiausio 16-KR dydžio. Bendras tiekiamo oro kiekis – 1,2 mln. m3/h. Įrenginiuose sumontuota SALDOS išmanioji MCB valdymo plokštė, kuri per tinklo modulį MB-Gateway įjungta į bendrą pastato reguliavimo sistemą per BACnet IP protokolą.

Skaitykite daugiau...

kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai