20 birž. 2017 | Aeroventic

Pristatome Jums vieną geriausių rekuperatorių rinkoje aircycle 1.2. Jame yra suderintas labai aukštas šilumogrąžos efektyvumas ir itin mažas energijos suvartojimas. Mažindamas namo ar buto šilumos nuostolius rekuperatorius aircycle 1.2 tiekia aukštos kokybės šviežą orą į jūsų namus. Šilumogrąžos efektyvumas iki 93%, savitoji ventiliatoriaus galia nuo 0,53 W/l/s

Brookvent Rekuperatorius aircycle 1.2 matmenys

 Brookvent Rekuperatorius aircycle 1.2 - 1

 

Išskirtinė oro kokybė

Aircycle 1.2 rekuperatoriuje yra suderintas vienas geriausių rinkoje esančių šilumos efektyvumų ir itin mažas energijos suvartojimas. Rekuperatorius aircycle 1.2 mažindamas namo ar buto šilumos nuostolius tiekia aukštos kokybės šviežą orą į jūsų namus.

Rekuperatorius aircycle 1.2 sugrąžina didelę dalį įprasto vėdinimo metu pašalinamos šilumos energijos. Ši šiluma yra perduodama iš išorės tiekiamam šviežiam filtruotam orui, kuris vėliau ortakiais paskirstomas į gyvenamąsias patalpas. Mūsų rekuperatoriais Jūs sumažinsite šiluminius nuostolius, todėl jūsų išlaidos šilumai taip pat sumažės.

Didelis našumas nedideliame įrenginyje

Nepaisant nedidelio savo dydžio, aircycle 1.2 yra vienas geriausių savo klasės rekuperatorių rinkoje. Geras jo savybes, aukštus efektyvumo ir veikimo parametrus patvirtina atlikti bandymai Jungtinėje Karalystėje. Šio rekuperatoriaus efektyvus veikimas ir parametrai tenkina Jungtinės Karalystės reikalavimus, keliamus gyvenamiesiems būstams dėl aplinkos taršos ir anglies dvideginio kiekio atmosferoje mažinimo.

Vėdinimo paprastumas

Su rekuperatoriumi aircycle 1.2 šilumogrąžinės vėdinimo sistemos montavimas yra paprastesnis.  Jis nesudėtingai pajungiamas prie elektros, o pilnai reguliuojamais atskirų ventiliatorių greičiais visą vėdinimo sistemą galima sureguliuoti itin preciziškai.  Rekuperatoriaus priežiūra taip pat yra nesudėtinga – viskas, ko jums reikia, tai reguliariai pakeisti filtrus (kas 9-12 mėnesių).

Automatinė klimato kontrolė

Dėl integruotų sudėtingų technologinių sprendimų rekuperatorius greitai automatiškai reaguoja į vidaus drėgmės ir išorės temperatūrų pokyčius. Aircycle 1.2 turi integruotą automatinę apsaugą nuo užšalimo ir integruotą drėgmėmatį, dėl ko laiku reaguoja į lauko temperatūrų svyravimus žiemos metu ir į drėgmės pokyčius namuose. Taip užtikrinas tinkamas patalpų komforto lygis.

Šiltesniems regionams rekuperatorius aircycle 1.2 gali buti komplektuojamas su integruotu unikaliu laipsniškai atsidarančiu vasaros oro srauto aplinkkeliu (summer bypass). Daugelis gamintojų paprastai siūlo pilnai atsidarantį vasaros aplinkkelį, kuris suveikia esant tam tikra temperatūrai. Brookvent laipsniškai atsidarantis vasaros oro aplinkelis veikia tam tikrose temperatūrų ribose: nuo +20°C (oro aplinkkelis uždarytas) iki +27°C (oro aplinkkelis pilnai atidarytas). Tad kylant vidaus oro temperatūrai rekuperatorius palaipsniui didina lauko oro srautą, kuris nukreipiamas aplink šilumokaitį. Taip aircycle 1.2 užtikrina komfortišką vėsesnę aplinką namuose vasaros metu.

Savybės

Įprasta komplektacija

 • Šilumogrąžos efektyvumas iki 93%
 • Savitoji ventiliatoriaus galia nuo 0,53 W/l/s
 • 100% reguliuojamas ventiliatorių greitis
 • Atskirų ventiliatorių greičių reguliavimas
 • Automatinė apsauga nuo užšalimo
 • Integruotas drėgmėmatis
 • Laikina ir automatinė greitaveikos
 • Nesudėtingai keičiami filtrai (G2/3)
 • Montuojamas ant sienos
 • Greitai montuojamas tvirtinimo kronšteinasLengva ir atspari smūgiams konstrukcija iš EPP polipropileno

Pasirinktinai

    Komplektuojamas su laipsnišku oro srauto aplinkkeliu (summer bypass)
    Montuojamas prie lubų arba grindų

Brookvent Rekuperatorius aircycle 1.2 - 2

Brookvent Rekuperatorius aircycle 1.2
 

kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai