25 birž. 2018 | Aeroventic
4.5
„Caverion Lietuva“ Kaune įsikūrė nauju adresu

caverion.lt

„Caverion Lietuva“ Statinių ūkio valdymo paslaugų verslo Kauno skyrius įsikūrė naujose patalpose. Naujas adresas yra Partizanų g. 22A, Kaunas.

„Akivaizdu, jog produktyviam darbui reikia pakankamai erdvės. Mūsų padalinys auga, todėl naujos vietos klausimas jau brendo senai. Išsirinkome šias patalpas, nes galėjome susidėlioti vidaus išplanavimą pagal savo poreikius. Džiugu, kad dabar daugiau vietos turime darbuotojų susirinkimams, įrankių sandėliavimui. Po įtemptos darbo dienos kolegos gali atsipūsti poilsio zonoje ir nusiprausti dušinėse. Naujas biuras yra arčiau miesto centro ir tai tikrai motyvuoja darbuotojus,“ – įkurtuvių  įspūdžiais dalinasi Statinių ūkio valdymo paslaugų verslo Kauno skyriaus vadovas Darius Šokaitis.

Renovuoto pastato 4-iuose aukštuose įsikūrė ne tik „Caverion Lietuva“ Statinių ūkio valdymo paslaugų verslo Kauno skyrius. Čia darbo vietas įsirengė ir Kaune reziduojantys įmonės Pramonės objektų skyriaus Automatinių gaisro gesinimo sistemų grupės bei Automatikos ir silpnų srovių skyriaus specialistai. 

kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai