8 lapkr. 2017 | Aeroventic
4.5
Caverion - Profesijos Riterio Sertifikatas - ištikimybė profesijai

Džiaugsmingai pranešame, jog šiais metais "Statybininkų dienos" šventėje "Caverion Lietuva" projektų vadovė Inga Okmanaitė apdovanota Profesijos Riterio Sertifikatu.

Penktadienį, rugsėjo 8 d., vyko Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) 18-ą kartą organizuota "Statybininkų dienos" šventė. Tai metinis asociacijos renginys, kurio metu aptariami nuveikti darbai, apžvelgiamos ateities perspektyvos ir idėjos, o taip pat įvertinami statybų srityje šalies labui besidarbuojantys specialistai. Plačiau apie įvykusį renginį skaitykite LSA svetainėje >> ir apie apdovanojimus statybųnaujienos.lt >>
Profesijos Riterio Sertifikatą yra įsteigęs Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidiumas. Šį garbingą profesinės veiklos apdovanojimą įteikė  LPK Prezidentas Robertas Dargis.

kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai