21 gruod. 2017 | Aeroventic
Higieninių vėdinimo įrenginių AmberAir integruotas valdymas

Salda

Praėjusiais metais SALDA UAB pagamino pirmąjį Eurovent sertifikuotą higieninį vėdinimo įrenginį. Šie gaminiai sukėlė didelį susidomėjimą rinkose, ypač Šiaurės Europoje. Klientų pageidavimu, parengėme integruoto valdymo variantą: kabeliai yra išvedžioti įrenginio viduje, o valdymo plokštė talpinama ant durų. Nuo šiol AmberAir Hygienic dar patogesnis!

HIGIENA IR KOMFORTAS LIGONINĖMS IR VISUOMENINIAMS PASTATAMS

AmberAir Higieninic vėdinimo įrenginys sukurtas, testuotas ir patvirtintas pagal naują Eurovent Certita Certification standartą higieniniams vėdinimo įrenginiams. Įrenginių patikimumas ir priežiūros patogumas yra žymiai aukštesni, nei reikalauja VDI 6022 Vokietijos standartas. SALDA UAB gaminamas AmberAir Higieninic yra pirmas tikrai 100% Higieninis vėdinimo agregatas rinkoje!

Privalumai jūsų projektui:

 • Premium klasės SW50+ korpusas: charakteristikos viršija Eurovent reikalavimus;
 • Platus spektras: oro srautai nuo 1000 iki 80.000 m3/h, daug pasirenkamų komponentų variacijų;
 • Antimikrobinis: visos nemetalinės įrenginio dalys (sandarikliai, tarpinės, filtrai ir t.t.) buvo testuoti pagal EN ISO 846 standartą, patvirtinant, kad bakterijos ant jų neauga;
 • Antikorozinis: visos vidinės metalinės medžiagos gaminyje (panelės, bėgeliai, laikančiosios konstrukcijos ir patys komponentai) atitinka C3 korozijos klasės reikalavimus pagal EN ISO 12944-2. Išleidimo trapai yra iš nerūdijančio plieno EN 1.4301 (AISI 304).
 • Patogi priežiūra: komponentai yra lengvai pasiekiami arba greitai išimami, kas užtikrina tinkamą jų išvalymą.

Higieninės 1 klasės įrenginiai skirti biurų pastatams, mokykloms, ligoninėms ir kitiems visuomeniniams pastatams.

Higieninės 2 klasės įrenginiai atitinka reikalavimus ligoninėms.

kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai