15 gruod. 2017 | Aeroventic
„Kauno doko” inžinerinės sistemos patikėtos „Caverion Lietuva“

Kaune, Jonavos gatvėje, pastatyto naujo A klasės verslo centro „Kauno dokas“ inžinerinių sistemų įrengimas bei vidaus inžinerinių sistemų techninė priežiūra patikėta „Caverion Lietuva“ specialistams.

„Kauno dokas“ – vienas didžiausių biurų pastatų Kaune. Projekto kūrėjai įkvėpimo sėmėsi žaliųjų pastatų filosofijoje. Trijų korpusų pastato vidaus inžinerinės sistemos, t. y. šildymas, vėdinimas, vėsinimas, vandentiekis ir nuotekos, gaisro gesinimas ir priešgaisrinis vandentiekis bei jų automatika, įdiegtos vadovaujantis maksimalaus efektyvumo principais.

Pastato vėsinimui ir dalinai šildymui numatoma naudoti atsinaujinantį energijos šaltinį - Neries upės vandenį. Tuo tikslu „Caverion Lietuva“ projekto komanda įrengė mūsų šalyje dar retai sutinkamą šaldymo-šilumos mazgą, kuriame sumontuoti šalčio agregatai su šilumos siurbliais. Šalčio mašinos taip pat turi „desuperheater“ funkciją, kuri bus naudojama karšto vandens ruošimui.

„Kalbant paprastai, mūsų sumontuotos šalčio mašinos vėsins ir šildys patalpas bei ruoš karštą vandenį, o tam bus naudojama energija iš Neries vandens. Šiuo metu laukiame, kol bus sumontuota vandens paėmimo iš upės siurblinė ir galėsime išbandyti šią naują sistemą“, - pasakoja „Caverion Lietuva“ vyr. projektų vadovas Algirdas Juškevičius.

Naujajame verslo centre vidaus patalpų  vėsinimui sumontuota aplinką tausojanti „sausa“ ventiliatorinių konvektorių (fancoil) sistema. Tokiai vėsinimo sistemai nereikalingas kondensato nuvedimas. Patalpose, kur įrengiami atviro tipo biurai, šis faktorius yra labai svarbus.

Šiuo metu „Caverion Lietuva“ projekto komanda, įrengusi pagrindinius pastato inžinerinius tinklus, tęsia savo sutartinius įsipareigojimus ir naujiesiems „Kauno doko“ nuomininkams įrengia patalpų lokalias inžinerines instaliacijas pagal individualius poreikius.

„Caverion Lietuva“ Statinių ūkio valdymo paslaugų Kauno skyriui buvo patikėta ir „Kauno dokas“ inžinerinių sistemų techninė priežiūra.

Verslo centro "Kauno dokas" vizualizacija

kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai