19 lapkr. | Aeroventic
KOMFOVENT dėmesio objektas – „Ogmios miesto“ rekonstrukcija

komfovent.com

„Ogmios miestas“ – tai tarsi miestas mieste, subūręs vienoje vietoje garsius prekinius ženklus ir žinomas prekybos įmones. „Ogmios miesto“ rekonstrukcija prasidėjo dar 2016 m. pabaigoje ir buvo vykdoma keliais etapais. Pirmajame rekonstrukcijos etape užsakovas pasirinko KOMFOVENT įrangą, ją išbandęs liko patenkintas kokybe ir tolimesniems rekonstrukcijos etapams pasirinko KOMFOVENT, kaip verslo partnerį. „Ogmios mieste“ sumontuoti įrenginiai su rotaciniais bei plokšteliniais šilumogrąžiais bei oro tiekimo kameros. Iš viso sumontuota 56 vnt. vėdinimo įrenginių: Domekt, Verso Standard, Verso Pro ir Klasik. Bendras oro našumas siekia iki 225 000 m³/h.

Vienoje iš „Ogmios miesto“ zonų yra įsikūręs zoologijos sodas „ZOOPARK“. Sodas užima 2 500 kv. m., ir talpina 60 skirtingų gyvūnų rūšių. Rengiant projektą iš anksto buvo žinoma, kad zoologijos sodo ištraukiamas oras – santykinai aukštos drėgmės. Atsižvelgiant šią aplinkybę buvo sumontuotas atsparus drėgmei Klasik serijos įrenginys. Tai vėdinimo įrenginys su plokšteliniu šilumokaičiu, kurio dugnas pagamintas iš nerūdijančio plieno, o vidaus sienelės dengtos specialiais dažais. Ištraukiamo oro dalyje įstatytas drėgmei atsparus, nesuglembantis filtras. Automatikos elementai (jutikliai) taip pat parinkti atsparūs drėgmei.

„Ogmios mieste“ taip pat naujai įsikūrė p.c. „Maxima“, kurios plotas apie 3 000 kv. m. Prekybos milžinė „Maxima“ turėjo savo specifinių projektinių reikalavimų. Vėdinimo įrenginių efektyvumas yra ne mažiau 80%, XL arba SL tipo rotoriai rotaciniuose šilumokaičiuose. Aukštą įrangos efektyvumą užtikrina pažangiausi PM ir EC tipo varikliai.

Po rekonstrukcijos 20 hektarų teritorija sostinės centre tapo darnia visuma – didžiausia Lietuvoje prekybine zona, skirta kiekvienam. Apsipirkti čia – paprasta. Visas miestas suskirstytas į vienas kitą papildančius kvartalus, o platus prekių asortimentas patenkina skirtingiausių klientų poreikius. Greta buvusių parduotuvių, duris atvėrė ir naujų prekių ženklų parduotuvės. Viso „Ogmios mieste“ galima suskaičiuoti daugiau nei 150 prekių ženklų. Parduotuves galima pasiekti automobiliu arba nueiti pėsčiomis – iki tolimiausios parduotuvės kelionė pėstute trunka ne ilgiau nei dešimt minučių.

kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai