13 vas. 2018 | Aeroventic
5.0
„Lietuvos geležinkelių“ vizija: stipresnė ir efektyvesnė įmonių grupė

Didesni raumenys tarptautinėje rinkoje, efektyvesnis ir stipriausiose užsienio kompanijose pasiteisinęs valdymo modelis, dar didesnis skaidrumas ir nacionalinių interesų užtikrinimas – tokią „Lietuvos geležinkelių“ perspektyvą siekiama įtvirtinti naujojoje įmonių grupės vizijoje.

„Po pertvarkymų visos veiklos liks įmonių grupėje, kuri pertvarkoma remiantis geriausia užsienio šalių praktika. Šie ryžtingi pokyčiai būtini ne tik siekiant atitikti Europos Sąjungos reikalavimus, bet ir užtikrinti skaidrumą bei efektyvumą. Tai neabejotinai leis sustiprinti visą mūsų įmonių grupę“, - sako „Lietuvos geležinkelių“ generalinis direktorius Mantas Bartuška.

Vyriausybė pirmadienį protokoliniu sprendimu pritarė naujam „Lietuvos geležinkelių“ grupės valdymo modeliui, kuris pilnai atitiktų vadinamąjį ES ketvirtąjį geležinkelių paketą.

Remiantis juo, įmonių grupėje atsirastų trys naujos bendrovės, atsakingos už viešosios infrastruktūros valdymą, krovinių vežimą ir keleivių vežimą.  Šiuo metu šios veiklos sukoncentruotos pagrindinėje bendrovėje, atskiruose jos padaliniuose – direkcijose.

Remiantis ES reikalavimais, infrastruktūros valdymo veikla turi būti atskirta nuo pervežimo veiklų. Pertvarkyta „Lietuvos geležinkelių“ grupė šiuos reikalavimus atitiktų.

„Pokyčius siekiame įvykdyti sklandžiai ir atsakingai, todėl šiuo metu nuosekliai projektuojame galimą pertvarkos procesą, skaičiuojame būsimą teigiamą efektą. Tokie klausimai kaip būsimų įmonių pavadinimai, jų vidinės struktūros bus sprendžiami ateityje, jei ši vizija bus patvirtinta už sprendimų priėmimą atsakingose institucijose“, - pažymi M. Bartuška.

 

Daugiau informacijos:

Tadas Valančius

Komunikacijos departamentas

AB „Lietuvos geležinkeliai“

Mindaugo g. 12, LT-03603 Vilnius, Lietuva
tel.: 8 5 269 22 55

mob.: +370 602 19 419  
el. paštas: t.valancius@litrail.lt
www.litrail.ltwww.traukiniobilietas.lt

kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai