1 rugp. | Aeroventic
Patobulintas ventiliatorius VKAP 315 LD 3.0 atitinka ErP 2018 reikalavimus!

salda.lt

Kanaliniai ventiliatoriai su AC tipo varikliais VKAP 3.0 paklausūs dėl jų patikimumo ir gero kainos-energijos efektyvumo santykio.

VKAP 315 LD  vienintelis iš serijos neatitiko ErP 2018 reikalavimų. Būtent todėl padidinome ventiliatoriaus efektyvumą iki 38% (pagal Komisijos nurodymą (ES) Nr. 327/2011). Nuo šiol visi VKAP 3.0 serijos ventiliatoriai tenkina Ekologinio projektavimo direktyvos reikalavimus.

Parsisiųskite informaciją apie gaminius...

Eikite į gaminio tinklapį...

kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai