11 liep. 2017 | Aeroventic
5.0

UAB „Amalva“ pristato pirmuosius Lietuvoje Gaisrinių Tyrimų Centro sertifikatus, išduotus gaminiams skirtiems vienos patalpos apsaugai nuo dūmų.

Dūmų sklendės DVSM

Pirmieji sertifikavome dūmų sistemą - 1

Turi automatinį suveikimo mechanizmą (motorizuotos), apsaugą nuo dūmų prasiskverbimo, gaminys išlaiko vientisumą, esant 600°C temperatūrai. Dūmų sklendės montuojamos bet kurioje plokštumoje – horizontaliai ar vertikaliai. Daugiau informacijos čia.

Minimalus gaminio aukštis: 200 mm;
Minimalus gaminio plotis: 200 mm;
Maksimalus gaminio aukštis: 900 mm;
Maksimalus gaminio plotis: 1100 mm.

Dūmų kanalai DOF

Pirmieji sertifikavome dūmų sistemą - 2

Dūmų kanalai pagaminti taip, kad išlaikytų sistemos vientisumą 600°C temperatūroje. Nereikalingas papildomas sistemos izoliavimas priešgaisrine izoliacija, todėl paprastas ir greitas montavimas.

Siūlomas platus gaminių asortimentas – tiesūs kanalai, perėjimai, apeigos, alkūnės, atšakos, trišakiai, keturšakiai, aklidangčiai. Dūmų kanalai montuojami horizontalioje padėtyje. Daugiau informacijos čia.

Minimalus gaminio aukštis: 100 mm;
Minimalus gaminio plotis: 200 mm;
Maksimalus gaminio aukštis: 1000 mm;
Maksimalus gaminio plotis: 1250 mm;
Maksimalus gaminio ilgis: 1250 mm.

kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai