2 lapkr. 2017 | Aeroventic
Premjeras Helsinkyje susitiko su Suomijos ir Danijos kolegomis

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Helsinkyje susitiko su Suomijos ir Danijos premjerais. Su kolegomis Lietuvos Vyriausybės vadovas aptarė dvišalius santykius, ekonominį bendradarbiavimą ir investicijų skatinimą, Baltijos regiono saugumo stiprinimą.

Susitikime su Suomijos Ministru Pirmininku Juha Sipila S. Skvernelis pasidžiaugė efektyviu ir naudingu abiejų šalių bendradarbiavimu įvairiose srityse bei aptarė bendrus iššūkius. 

S. Skvernelis atkreipė dėmesį, kad Suomija, kaip ir Lietuva, šiemet turėjo neįprastai ilgą lietingą laikotarpį. Suomiai taip pat kreipėsi į Europos Komisiją su prašymu kompensuoti ūkininkų dėl stichijos patirtus nuostolius. Ministras Pirmininkas pasiūlė Suomijos kolegai suvienyti jėgas ir bendrai sekti kompensacijų. 

Lietuvos premjeras pažymėjo, kad Suomija išlieka viena svarbiausių užsienio investuotojų mūsų šalyje.

„Labai vertiname ryšius su Suomija. Tai – viena svarbiausių Lietuvos ekonominių partnerių, esanti didžiausių užsienio investuotojų dešimtuke. Ieškosime būdų toliau plėsti investicinius projektus ir pritraukti naujų investuotojų iš Suomijos“, – vizito Helsinkyje metu kalbėjo Lietuvos premjeras. 

Investicijų temą S. Skvernelis tęsė susitikime su Danijos Karalystės premjeru Lars Jokke Rasmussen. S. Skvernelis paragino danus daugiau investuoti Lietuvoje ir patikino, kad prireikus investuotojams bus ieškoma individualių sprendimų, padedančių geriau prisitaikyti prie Lietuvos verslo aplinkos.

Suomijos ir Danijos premjerų S. Skvernelis paprašė paramos artėjančiose derybose su Europos Sąjunga dėl Ignalinos atominės elektrinės uždarymo finansavimo ir tiesioginių išmokų žemdirbiams suvienodinimo visoje Bendrijoje. Šie klausimai bus keliami svarstant naująjį Europos Sąjungos biudžetą.

kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai