11 geg. 2018 | Aeroventic
4.5
Saugumo ir tvarkos palaikymo sprendiniai – verslui kuriantys pridėtinę vertę

caverion.lt

Prieš porą metų tarptautinėje parodoje „Caverion Lietuva“ ir vokiečių kompanijos „Deister Electronic“ užmegzti kontaktai šiandien tapo patikimu verslo ryšiu, kuris į Baltijos šalių rinką atvedė modernius saugumo ir tvarkos palaikymo sprendinius. Pasaulinėje rinkoje gerai žinoma inovacijų kompanija „Deister Electronics“ jau daugiau nei 40 metų plėtoja produkciją ir sprendinius skirtus žmonių, daiktų, vertybių ar pastatų identifikavimui bei saugumui užtikrinti.

„Šiandieninei visuomenei saugumas, turto valdymas ir administravimas tampa realiu iššūkiu. Pamesti ar susimaišę raktai, popieriniai daiktų išdavimo registracijos žurnalai kelia daug problemų stambioms įmonėms, verslo centrams, viešbučiams ir panašaus pobūdžio organizacijoms. Mes džiaugiamės, kad atradome partnerius, kurių verslas atitinka ir mūsų lūkesčius. Tai geriausiai įrodo mūsų užsakovų jau įdiegtų sistemų įvertinimai, - teigia „Caverion Lietuva“ silpnų srovių sistemų grupės vadovas Aleksej Andrejev.

„Caverion Lietuva“ yra „Deister Electronic“ sertifikuota verslo partnerė, todėl įmonės specialistai gali pasiūlyti elektroninių darbo ir komunikacijos priemonių ar automobilių parko valdymo sprendinius, raktų valdymo ir rezervavimo sistemas, o taip pat ir kitos paskirties daiktų, tokių kaip, tarnybinių ginklų saugojimo bei išdavimo sistemas. 
 
„Caverion Lietuva“ darbuotojai pagal individualius poreikius parinks optimaliausią sprendimą, kurį įgyvendins nuo idėjos iki veikiančios sistemos, atliks nuolatinę jos priežiūrą bei praves personalo mokymus apie sistemos eksploataciją. 
kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai