7 lapkr. 2017 | Aeroventic
VERSO R 100 – didžiausio našumo įrenginys VERSO serijoje

Pristatome originalios konstrukcijos naują VERSO Pro modelį su dviem rotoriais – Verso R 100. Tai šiuo metu pats didžiausias įrenginys VERSO serijoje, dėl kurio našumo riba prasiplėtė iki 40 000 m3/h.

Dėl konstrukcinių sprendimų sumažėjęs įrenginio aukštis palengvina transportavimą: du rotoriai ir vietoj vieno didelio ventiliatoriaus statomi du arba trys kompaktiški EC/PM efektyvūs ventiliatoriai su IE4 klasės varikliais leido sumažinti įrenginio matmenis, kad visos sekcijos tilptų į standartinius autofurgonus.

Šį įrenginį jau rasite VERSO parinkimo programoje!

kas tai aeroventic?
 • kas tai aeroventic?

  Aeroventic, tai tarptautinis sprendimas, skirtas HVACR sričiai. Buvo suprojektuota, kad sukurti progą, gamintojams, kaip ir platintojams, pristatyti savo verslo ir produktų vertę visame pasaulyje. Viena sistema veikianti pasauliniu mastu.

 • Įmonės vizitinė

  Kurkite savo įmonės vertę, pristatant savo konkurencinį pranašumą.

  Pateikite katalogus, parinkimo programas ir pagrindines informacijas apie Jūsų verslą.

 • Virtualus produktų salonas

  Tai puiki vieta pristatyti visus produktus vienu metu be pastangų. Kiekvienas produktas turi parinktį "Pridėti prie užklausos", kad palengvinti klientams. Klientas siunčia užklausa tiesiogiai Jums.

 • Aktualijos, Informacijos kanalas

  Pagrindinai aeroventic, tai offline mugės atitikmuo, kur pristatote savo įmonę ir produktus, platinate katalogus, užmezgate ryšius ir rūpinatės, kad Jūsų įmonė būtų pastebima toje srityje.

Registruotis
Partneriai